Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, Armonia, bronzi

Kodi: 222807Madhështia e linjës në sajë të trupit që është projektuar e lartë të siguruar një hapësirë të gjerë që i jep rehati të madhe dhe komoditet në përdorimi. Pjesa inovative e brendshme dhe sistemi i ri i montimit, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë, ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes. Ideale për një mjedis banjo moderne. Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi të lartë dhe dizajn të rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese, falë teknikave të reja të prodhimit. Katrixhi i pajisur me disqe qeramike: Ø35 mm.

  • Mënyra e montimit : Montim në lavaman
  • Materiali : Bronzi
  • Ngjyra : E kromuar
  • Përfshihet pileta : Po
  • Lidhja me rrjetin : 1/2 "
  • Gjatësia e tubit : 41 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust