Korrëse bari, 1600W, 38 cm, me kosh 45 Lt

Kodi: 50840

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Korrëse bari 1600W. Përdoret për të prerë barin në kopshtin tuaj në lartësi të ndryshme duke filluar nga 20, 30, 40, 50, 60, 70 mm. Ka një motorr të fuqishëm, të shpejtë dhe efikas. Gjerësia prerëse prej 38 cm e bën atë shumë efikase për të prerë në sipërfaqe të mëdha. Ka një mbledhëse bari me kapacitet 45 Lt dhe lehtësisht të shkarkueshëm. Shumë e lehtë në përdorim.

  • Marka : Black&Decker
  • Fuqia : 1600 W
  • Gjerësia e prerjes : 38 cm
  • Lartësia e prerjes : 20-30-40-50-60-70 mm
  • Kapaciteti i koshit të grumbullimit : 45 L
  • Rrota aktive : Jo
  • Garancia : 1 Vit
  • Pesha : 15.5 Kg
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust