Kaskadë me drita LED, PVC/plastik

Modeli: 111047

Best Offer


2.490 LEK Ishte 3.590 LEK

Ju kurseni 31% ose 1.100 LEK

Kaskada me drita LED është një aksesor ekskluziv dhe më popullor i verës. Thjesht duke e lidhur atë me pompën e filtrit do ta bëjë pishinën tuaj unike dhe origjinale gjithashtu dritat e saj me shumë ngjyra LED do të krijojnë një atmosferë magjike.
Një produkt i ri që për këtë verë, është realizuar për të shtuar vlerën në pishinë tuaj, ditën ose natën. Funksionimi i saj nuk ka nevojë për instalime elektrike ose dalje elektrike pasi varet nga pompa qe filtron ujin e pishinës.
I përshtatshëm për të gjitha pishinat e rrumbullakëta, drejtkëndore, katrore ose ovale.
Përshtatet me pompat filtruese Intex me kapacitet nga 3785 deri në 11355 m3 në orë

  • Tipi : LED
  • Materiali : Plastik
  • Ngjyra : Gri
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust