Nutriblender FUEGO WBL-005H, 1000W, xham, numri i aksesorëve 2, (gri- i zi)

Kodi: 800063

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


A e dini se ju nuk mund të merrni të gjitha vlerat ushqimore të ushqimeve që ju konsumoni vetëm duke u përtypur? Por, ne kemi një lajm të mrekullueshëm - frutat, perimet, farat dhe arrat mund të bluhen dhe grimcohen deri në formën e tyre më të tretshme përpara se të konsumohen dhe sistemi tretës do të përthithë elementët më të mirë ushqyes të tyre. Fatmirësisht tani ju mund të merrni shpërbërësin ushqimor Nutribullet!

  • Fuqia : 1000W
  • Tensioni : 220V
  • Materiali : Xham/Plastik
  • Aksesorët e përfshirë : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust