Blender FUEGO WHB-611, 800W, 2 nivele shpejtësie, 1.5 Lt, 220-240V

Kodi: 800065

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Grirësja e perimeve FUEGO është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

  • Fuqia : 800W
  • Tensioni : 220V
  • Materiali : Xham/Plastik
  • Kapaciteti (L) : 1.5 Lt
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust