Pianurë SINFER 6220NEVSP, 2 korent qeramik + 2 gaz, 2.9kw/230 V, 3.85 kW LPG G30, 30 mbar, 280 gr/h

Kodi: 800055

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Pianura SINFER vjen me një model shumë estetik dhe ka 4 vatra gatimi elektrike. Pllaka prej qeramike ju mundëson pastërti dhe estetikë.

  • Tipi : Pianure
  • Fuqia : 2900/3850 W
  • Materiali : Xham/metal
  • Klasi i Energjise : A+
  • Xhami : Xham I temperuar
  • Përmasa : 58x51 cm
  • Zona e gatimit : 4
  • Kontrolli : Me butona
  • Ngjyra : E zezë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust