Aspirator inkaso ELICA, 14 LUX GRVT/A/90 PRF0098879, 206W, 336m3/h, 65dba, gjerësia 90 cm, Ø150 mm, klasi E

Kodi: 800106

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Për të mos lejuar që aromat gjatë gatimit të shpërndahen në të gjithë ambientin dhe për t'i dhënë kuzhinës tuaj pamjen e një ambienti modern dhe bashkëkohor, ky aspirator i përbërë nga materiali i inoksit do të ishte zgjedhja ideale.

  • Tipi : Aspirator kuzhine
  • Kapaciteti (m³/h) : 336 m³/h
  • Numri i funksioneve : 3 shpejtësi
  • Ngjyra : E zezë / inoks
  • Gjerësia : 90 cm
  • Diametri i tubit : Ø150mm
  • Niveli i zhurmes (dBa) : 69 dB
  • Marka : Elica

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust