Aspirator, Elica, STRIPE WH/A/60/LX 100994, 210W, 735m3/h, 65-70dba, gjeresia 60cm, Ø150mm, klasi c

Kodi: 800109

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Për të mos lejuar që aromat gjatë gatimit të shpërndahen në të gjithë ambientin dhe për t'i dhënë kuzhinës tuaj pamjen e një ambienti modern dhe bashkëkohor, ky aspirator i përbërë nga materiali i inoksit do të ishte zgjedhja ideale.

  • Tipi : Aspirator kuzhine
  • Kapaciteti (m³/h) : 735 m³/h
  • Numri i funksioneve : 3 shpejtësi
  • Ngjyra : E bardhë / inoks
  • Gjerësia : 60 cm
  • Diametri i tubit : Ø150mm
  • Niveli i zhurmes (dBa) : 65-70 dB
  • Marka : Elica

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust