Karroce -WC me palosje dhe rrota(45-55)x41xH49-59 cm.Pesha 8 kg

Kodi: 28453Kur mbështetja ne një karrige me rrota është e nevojshme për të levizur brenda dhe jashtë zonës se banjes, atëherë ju duhet të përdorni një karrocë banjo. Këto produkte kanë të gjitha funksionet e një karrocë me aftësinë për të përdorur atë në dush. Opsionet e produktit përfshijnë rrota te kthyeshme.Ky produkt eshte ndërtuar me skelet alumini ,i përkryer për pastrim dhe dush.

  • Lloji artikullit : Karroce -WC
  • Marka : Mobiak
  • Numri i Modelit : 0809156
  • Materiali : Plastike+alumin
  • Përmasa : (45-55)x41xH49-59 cm.
  • Pesha maksimale (kg) : 90
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust