Aspirator SIMFER 8662, 400m3/h, fuqia190W, 2x28W, 3 nivele shpejtësie, 63dba, Ø120-150 mm, material inoks, gjerësia 60 cm

Kodi: 800135

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Për të mos lejuar që aromat gjatë gatimit të shpërndahen në të gjithë ambientin dhe për t'i dhënë kuzhinës tuaj pamjen e një ambienti modern dhe bashkëkohor, ky aspirator i përbërë nga materiali i inoksit do të ishte zgjedhja ideale.

  • Tipi : Aspirator
  • Kapaciteti : 400m3 / hrs
  • Fuqia : 190W
  • Klasi i Energjise : A
  • Materiali : Metal/xham
  • Tensioni : 220V
  • Përmasa : 60x50x90 cm
  • Marka : Simfer

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust