Pianur SIMFER H6ES51SAI.2K+2G, 4 vatra gatimi, 4 nivele temperature, 2x1800W, 2x1200W

Kodi: 800138

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Suprinë SINFER 6220NEVSP, me fuqi maksimale 6600W, me gjerësi 60 cm ka katër zona gatimi. Është e tipit inkaso e pavarur dhe me kontroll me prekje.

  • Tipi : Pianurë
  • Fuqia : 6000W
  • Materiali : Inoks
  • Klasi i Energjise : A+
  • Tensioni : 220V
  • Përmasa : 58x51 cm
  • Marka : Simfer
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust