Divanë 3+2+1 vendësh, LIFE, strukturë druri, këmbë metalike 8 cm, tapiceri tekstili, gri, Divani 3-vendësh: 220x97xH83 cm; Divani 2-vendësh: 160x97xH83 cm; Kolltuku: 100x97xH83 cm

Kodi: 240893Divani 3+2+1 me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. Ky divan është bërë në një kornizë të guximshme me mbushje sfungjeri dhe filtri dhe i veshur me tekstil luksoz për atë ndjenjë krejtësisht relaksuese. Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, këndi siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar. Me pamjen mikpritëse dhe komode, ky divan 3+2+1 do të jetë elementi kryesor dhe i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes. Kombinim i bërë me gusto krijon një vështrim të ri dhe tërheqës i cili do të shndrisë dhomën tuaj të ndenjes. Me mekanizem hapje tek pjesa mbeshtetese e shpines. Seti përfshin: Divani 3-vendësh: 220x97xH83 cm; Divani 2-vendësh: 160x97xH83 cm; Kolltuku: 100x97xH83 cm

  • Materiali i strukturës : Strukturë druri, këmbë metalike 8 cm
  • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
  • Ngjyra : Gri
  • Krahu i këndit : n/a
  • Nevojitet montim : Jo
  • Cilësia e sfungjerit : 5,500 - 36 kg/m³
  • Rezistenca ndaj fërkimit : 45000

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust