Metrazh perde2.8m/zeze

Kodi: 13380Perdja është një element përbërës, mbrojtës që integron ose ndan hapësirën e jashtme nga intimiteti i ambienteve të brendshme. Ondet elegante të krijuara nga valëzimi i materialit të derdhur të copës, të ndërthurura me ngjyrën e Zezë dhe transparencën e saj, shtojnë stil, harmoni ngjyrash, ekstravagancë, dritë-hije në ambientin brenda shtëpisë suaj. Jepini ambientit tuaj një identitet të ri me perden ngjyrë të Zezë të përbërë nga materiali i fijeve të poliestrës, që i jep këtij produkti një shkëlqim të mëndafshtë të konturuar me elegancë në dritaren tuaj, duke u kombinuar lehtësisht me elementët e tjerë të dekorit me ngjyra të kuqe, portokalli,të bardhë etj.

 • Gjatësia : Sipas kerkeses se klientit
 • Gjerësia : 280
 • Ngjyra : Zezë
 • Materiali : 100% Poliester
 • Lloji artikullit : Metrazh
 • Filtron Dritën : Po
 • Rezistent ndaj Zjarrit : Jo
 • Lahet në lavatriçe : Po
 • Njesia : LM
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Qëndrueshmeri ndaj njollave : PO
 • Marka : DECO Radiance fantasy
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust