Metrazh per perde, poliestër , lejla, 2.8 mt

Kodi: 13391Perdja është një element përbërës, mbrojtës që integron ose ndan hapësirën e jashtme nga intimiteti i ambienteve të brendshme. Ondet elegante të krijuara nga valëzimi i materialit të derdhur të copës, të ndërthurura me ngjyrën e Kuqe, krijojnë një ambient të këndshëm, shtojnë stil, ekstravagancë, dritë-hije në ambientin brenda shtëpisë suaj. Jepini ambientit tuaj një identitet të ri me perden ngjyrë të Kuqe, të përbërë nga materiali organza (tyl) dhe fijet e poliestrës 100 % të pastra, që i japin këtij produkti një shkëlqim të mëndafshtë të konturuar me elegancë në dritaren tuaj, duke u kombinuar me elementët e tjerë të dekorit me ngjyra krem, bezhë, të zezë, gri etj. Lehtësisht e kombinueshme në ambiente me stil klasik dhe bashkëkohor, duke sjellë ekstravagancë dhe kontraste të ngrohta me ngjyrën e divaneve, me drurin e mobilieve dhe elementeve të tjerë të hapësirave tuaja.

  • Linja : Moderne
  • Materiali : Poliestër
  • Ngjyra : Lejla
  • Përshkueshmëria e dritës : Mesatar
  • Lahet në lavatriçe : Po, 30°C
  • Gjerësia : 2.8 mt
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust