Mbyllës vaske, 150x115x0.5 cm, (transparente me viza të bardha)

Kodi: 21204Mbyllësi i vaskës BOBBLE SOAP ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky mbyllës përbëhet nga panele me xham të tempëruar, i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Xhami transparent me vija ofron një atmosferë të freskët dhe të pastër.

  • Lloji artikullit : Mbyllës Vaske
  • Marka : Bobble Soap
  • Materiali : Xham I temperuar
  • Materiali i strukturës : Alumin
  • Gjatesia (cm) : 150
  • Gjerësia (cm) : 115
  • Trashësia : 0.5 cm
  • Ngjyra : Transparent me viza të bardha
  • Përfshihen aksesorët e fiksimit : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust