"Krihler" Rubinet dushi bronzi spes 1/2 Katrixh f= 35 mm

Modeli: 21241

Best Offer


4.750 LEK Ishte 5.490 LEK

Ju kurseni 13% ose 740 LEK

Rubineti I dushit ‘’Krihler’’ ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky rubinet dushi përbëhet nga një konstruksion bronzi i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke mundëson kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit për një eksperiencë dushi optimale. Rubineti I dushit ‘’Krihler’’ siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi

  • Lloji artikullit : Rubinet dushi
  • Marka : Krihler
  • Materiali : Bronz
  • Përmasa e lidhjes : 1/2''
  • Katrixhi (mm) : 40
  • Ngjyra : Krom
  • Përshihen tubat fleksibël : Jo
  • Përfshihen rozetat dhe ekscentrikët : Po
  • Tipi : Montim në mur

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust