Rubinet dushi KRIHLER, (bronzi), spes 1/2, katrixh f= 40 mm

Modeli: 21250Rubineti i dushit KRIHLER ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky rubinet dushi përbëhet nga një konstruksion bronzi i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke mundëson kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit për një eksperiencë dushi optimale. Rubineti i dushit KRIHLER siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

  • Lloji artikullit : Rubinet dushi
  • Marka : Krihler
  • Materiali : Bronz
  • Përmasa e lidhjes : 1/2''
  • Katrixhi (mm) : 40
  • Ngjyra : Krom
  • Përshihen tubat fleksibël : Jo
  • Përfshihen rozetat dhe ekscentrikët : Po
  • Tipi : Montim në mur

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust