Stilolaps Atlantic + Refill, Bic, 0.5 mm

Kodi: 51056Stilolapsi ATLANTIC kombinon stilin dhe komfortin për një shkruajtje super të lëmuar dhe shumë elegant. Ai është një stilolaps shumë ekonomik, lëshon fraksione të vogla të bojës në ngjyrë blu dhe ka një gominë të butë e cila e bën shumë të rehatshëm dhe jo të rrëshqitshëm.

  • Ngjyra : Blu
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust