Lavatriçe, Fuego, WMF 91015 GDF, 9 kg, 1000 rpm, A+

Kodi: 800341

24 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Makinë larëse Fuego, ka karakteristika që garantojnë performancë të shkëlqyer dhe ka një gamë të gjërë programesh, ideale për të gjitha llojet e rrobave dhe njollave delikate. Çdo detaj është projektuar për të bërë më të lehtë dhe më të sigurt fuksionimin.

  • Tipi : Lavatriçe
  • Kapaciteti : 9 kg
  • Numri i programeve : 15 programe
  • Numri i xhirove te centrifugimit : 1000 rpm
  • Klasi i Energjise : A+
  • Ngjyra : E bardhë
  • Marka : Fuego
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust