Strehë për dyer, polikarbonat , 100x80 cm

Kodi: 111685Nëse doni që pamja e dritares dhe e derës së shtëpisë tuaj të ketë një pamje të ndryshme, kjo strehë polikarbonati 100*80 cm është padyshim zgjidhja juaj më e mirë. Ka një rezistencë të fortë ndaj agjentëve të jashtëm klimaterikë ( ftohtit dhe ngrohtit), rrezeve ultravioletë etj. Eshtë e lehtë në montim.

  • Përmasat : 100x80 cm
  • Materiali : Polikarbonat
  • Gjatësia : 100 cm
  • Gjerësia : 80 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust