Strehë për dyer, polikarbonat, 120x100 cm

Kodi: 111686Nëse doni që pamja e dritares dhe e derës së shtëpisë tuaj të ketë një pamje të ndryshme, kjo strehë polikarbonati 120 x 100 cm është padyshim zgjidhja juaj më e mirë. Ka një rezistencë të fortë ndaj agjentëve të jashtëm klimaterikë ( ftohtit dhe ngrohtit), rrezeve ultravioletë etj. Eshtë e lehtë në montim

  • Përmasat : 120x100 cm
  • Materiali : Polikarbonat
  • Gjatësia : 120 cm
  • Gjerësia : 100 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust