Strehë për dyer, polikarbonat, 160 x 120 cm

Kodi: 111687Nëse doni që pamja e dritares dhe e derës së shtëpisë tuaj të ketë një pamje të ndryshme, kjo strehë polikarbonati 160 x 120 cm është padyshim zgjidhja juaj më e mirë. Ka një rezistencë të fortë ndaj agjentëve të jashtëm klimaterikë ( ftohtit dhe ngrohtit), rrezeve ultravioletë etj. Eshtë e lehtë në montim

  • Përmasat : 160x120 cm
  • Materiali : Polikarbonat
  • Gjatësia : 160 cm
  • Gjerësia : 120 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust