Pllakë dushi harkore, 90x90 cm, akrilike

Kodi: 02295Pllaka e dushit BOBBLE SOAP, 90x90 cm është një zgjidhje elegante e cila integrohet mjaft mirë me çdo ambient tualeti. Njëkohësisht forma e saj harkore mundëson shfrytëzimin e hapësirës së tualetit. Kjo pllakë ka një konstruksion akrilik ngjyrë të bardhë, i cili ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese. Pllaka e dushit BOBBLE SOAP është dizenjuar për t`u montuar shpejt dhe për t`u pastruar lehtësisht. Ngjyra e saj e bardhë krijon mundësi të larmishme kombinimesh me pllaka tualeti të ngjyrave të ndryshme.

  • Lloji artikullit : Pllakë dushi
  • Marka : Bobble Soap
  • Gjatesia (cm) : 90
  • Gjerësia (cm) : 90
  • Thellësia : 13 cm
  • Materiali : Akrilik
  • Ngjyra : E bardhë
  • Forma : Harkore
  • Përfshihet pileta : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust