Pastrues me ajer te presuar, Gembird, 600 ml [10057]

Modeli: 51393Ky pastrues eshte shume efikas per pastrimin dhe heqjen e pluhurave ne vendet e veshtira. Ky pastrues eshte ideal per kompjuterat tuaj, makinat, aparatet etj. Duhet te beni kujdes me cigaren apo burimet e tjera te nxehtesise, mbajini larg femijet, shmangni rrezet e djellit. Ne rast se ngrin duhet ta lani me uje te vaket dhe nuk duhet fshire. Keshillohet te perdoren vetem ne zona te ventiluara mire.

  • Paketimi : 600 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust