Shkumë për përkujdesje në ekstrem të lëkurës, 0.25 Lt

Kodi: 61500Kjo shkumë është e përshtatshme për pastrimin dhe mirëmbajtjen e pajisjeve të brendshme të makinës, sediljet, lëkurës tek motorrçikletat, mobiljeve dhe komponentëve të tjerë të përbërë prej lëkure të butë. Ajo heq baltën, vajin, grason dhe njëkohësisht e mban lëkurën të zhdërvjellët duke siguruar mbrojtje të gjatë. Nuk përmban ngjyrë dhe është e përshtatshme për lëkurë të çdo ngjyre. Ideale për sediljet me ngrohje dhe ato me lëkurë me vrima dhe ka aromë lëkure.

  • Paketimi : 0,25 L
  • Marka : SONAX
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust