MOTOX Solucion kroskoti koncentrat 1:3 1Lit

Kodi: 61905Pastruesi i kroskotit Smash Cockpit Cleaner pastron, llustron dhe mbron aparaturat e kroskotit dhe çdo pjese plastike, lëkure, imitim lëkure, gome, dhe sipërfaqe prej druri në makinë. Formula e tij ekskluzive neutralizuese trajton pastron sipërfaqen në tërësi dhe heq pluhurin dhe alergjite qe mund te jene ne tapiceri duke elimininuar erën e tymit.

  • Paketimi : 1 L
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust