MOTOX solucion xhami, 2 Lt

Kodi: 61906Formula e teknologjisë së lartë, jo-fosforishente elimininon shtresat e vajit dhe papastërtitë mbi xham. Formon shtresë transparente në sipërfaqen e xhamit, heq mjegullën dhe pluhurin e xhamit. Nuk dëmton lëkurën dhe pastrim i qëndrueshëm që zgjat.

  • Paketimi : 2 L
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust