MOTOX pastrues gome koncentrat, 1:3, 1 Lt

Kodi: 61912Ky solucion pastron, mirëmban dhe mbron gomat e makinës vetëm me një veprim. Mjafton që vetëm ta spërkatni mbi gomë dhe gjithçka u krye! Ai pastron gomat shumë të ndotura dhe i rikthen shkëlqim të thellë dhe ngjyrë të pasur. E mban gomën të zhdërvjellët dhe e mbron nga brishtësia.

  • Paketimi : 1 L
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust