MOTOX Solucion kroskoti, 5 Lt, (1:3)

Kodi: 61914Pastruesi i kroskotit pastron, llustron dhe mbron aparatuart e kroskotit dhe pjesët plastike, lëkurë, imitim lëkure, gomë dhe sipërfaqe prej druri në makinë. Formula e tij ekskluzive neutralizues trajton, pastron sipërfaqet në tërësi duke hequr pluhurat dhe alergjitë e grumbulluara në tapiceri duke eliminuar erën e tymit.

  • Paketimi : 5 L
  • Hollimi : 1:3
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust