MOTOX Pastrues gome 5Lit (1:3)

Kodi: 61915Solucioni lucidues është posaçërisht për luçidimin, pastrimin, rivitalizimin dhe mbrojtjen e gomave. Falë formulës së tij ai parandalon plakjen, I bën gomat më fleksible si të reja, gjithashtu I mbron ata nga dëmtimi I rrezeve të diellit.

  • Paketimi : 5 L
  • Hollimi : 1:3
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust