Lëkurë lavazhi, 40x40 cm

Kodi: 61958Kjo është një pecetë e qëndrueshme për tharjen e sipërfaqeve të lyera dhe të xhamit. Ajo është e butë, e dobishme dhe shumë thithëse. Nuk lë vija, njolla uji dhe është ideale për pastrimin e tapicerisë, mbulesave të sediljeve dhe materialeve të tjera. Gjithashtu, ajo është e përdorshme edhe për ambientet e shtëpisë.

  • Përmasa : 40x40cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust