Pecetë mikrofibër, 40x30 cm

Kodi: 61959Peceta mikrofibër përdoret për pastrimin e xhamave, dritareve, pasqyrave, produkteve argjendi, ekrane kompjuteri dhe televizori. Mund të pastroni pa kimikate, pa lënë viza dhe gërvishtje. Peceta lahet në lavatriçe.

  • Përmasa : 40x30cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust