Peceta mikrofibër, 4 copë

Kodi: 61960Peceta mikrofibër përdoret për pastrimin e xhamave, dritareve, pasqyrave, produkteve argjendi, ekrane kompjuteri dhe televizori. Mund të pastroni pa kimikate, pa lënë viza dhe gërvishtje. Peceta lahet në lavatriçe.

  • Paketimi : 4 copë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust