Pecete mikfofiber 50*40cm Brish

Kodi: 61961Pecetë mikrofibër përdoret për pastrimin e xhamave, dritareve, pasqyrave, produkteve argjendi, ekrane kompjuteri dhe televizori. Mund të pastroni pa kimikate, pa lën viza dhe gërvishje. Peceta lahet në lavatriçe.

  • Përmasa : 50x40cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust