Furçë lavazhi prej silikoni

Modeli: 61964Furça e lavazhit prej silikoni përdoret për të pastruar ujin nga makina. Shumë elastike dhe e qëndrueshme, pastron lehtë dhe shpejt pa shkaktuar gërvishtje.

  • Materiali : Plastik (silikon)
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust