Furçë me bisht teleskopik, 70- 124 cm

Kodi: 61966Furçë me bisht teleskopik, 70- 124 cm. E ndërtuar me dy anë, një prej gomine për të pastruar ujin dhe një me sfungjer për të larë. Shumë e përshtatshme për të pastruar makinën, xhamat e dritareve etj. Bishti teleskopik e bën atë shumë të lehtë dhe funksionale.

  • Përmasa : 70-124cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust