Grile roll, Permasa: 100x160 cm, Ngjyra: Jeshile, Material: Bambu

Kodi: 73173Grila prej materiali Bambuje me material 100x160 është e bërë nga material natyral dhe vjen me një thurje të këndshme për të ofruar tone të ngrohta në ambientin tuaj .Ky artikull sjell bukurinë e natyrës në shtëpinë tuaj. Filtrimi i dritës dhe hija që lëshon, reflektohet qetësisht në ambient. Rrezet e diellit, të cilat bien mbi këtë grilë, i japin atij një pamje klasike romake.Grila me ngjyrë jeshile kombinon mjaft mirë me aksesorët e tjerë të ambientit tuaj. Kjo grilë montohet lehtë dhe pastrohet shpejt me një rrobë gjysmë të tharë.

 • Gjerësia (cm) : 100
 • Gjatesia (cm) : 160
 • Ngjyra : Jeshile
 • Materiali : Bambu
 • Filtron Dritën : Po
 • Rezistent ndaj Zjarrit : Jo
 • Lloji artikullit : Dekorim I deres
 • Njesia : Cope
 • Sasia e paketimit : 1
 • Përfshihen aksesorët e fiksimit : Po
 • Perdorimi : Ambient I brendshem
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust