Divan këndor, majtas, tapiceri tekstili, këmbë metalike, gri, 315x175xH55-90 cm

Modeli: 241026

Best Offer


87.550 LEK Ishte 105.900 LEK

Ju kurseni 17% ose 18.350 LEK

Divani këndor me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. Ky divan është bërë në një kornizë të guximshme me mbushje sfungjeri dhe filtri dhe i veshur me tekstil luksoz për atë ndjenjë krejtësisht relaksuese. Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, këndi siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar. Me pamjen mikpritëse dhe komode, ky divan këndor do të jetë elementi kryesor dhe i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes. Kombinim i bërë me gusto krijon një vështrim të ri dhe tërheqës i cili do të shndrisë dhomën tuaj të ndenjes. Me mekanizem hapje tek pjesa e shpines.

 • Krahu i këndit : Majtas
 • Materiali i strukturës : Druri, këmbë metalike
 • Materiali veshës : Tekstil
 • Ngjyra : Gri
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 315 cm
 • Thellësia : 175 cm
 • Lartësia : 55-90 cm
 • Thellësia e ndenjëses : 55 cm
 • Lartësia e ndenjëses : 15 cm
 • Përfshihen jastëkët : Po

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust