Televizor, FUEGO, 32", LED, Full HD, DVB-T2, C

Kodi: 800508

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


Televizori Fuego LED 32" , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit Full HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

  • Ekrani : LED
  • Smart TV : po
  • Frekuenca : N/A
  • Rezolucioni : Full HD
  • Marrësi digjital : DVB-T2 / C
  • Portë USB : Po
  • HDMI : Po
  • Ci card(modul) : Jo
  • Tensioni : 220-240V
  • Përmasat e ekranit : 32"
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust