Solucion lucidues per goma, Durance, 400 ml

Modeli: 51561Pastron dhe mbron gomat dhe i rikthen ato në ngjyrën e tyre origjinale. Formula speciale e saj i bën gomave fleksibël si të reja dhe parandalon forcimin dhe plasaritje nga dielli.

  • Paketimi : 400 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust