Paste lucidimi, Durance, 250 ml

Kodi: 51547Kjo paste është një produkt ideal për heqjen e veshjeve te papastra, llakut, gërvishtjet e vogla, dhe depërtimi në llak të vjetër. Efekti i pastes parandalon oksidimin dhe ruan shkëlqimin e llakut origjinal.

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust