Solucion motorri, Durance, 400 ml

Kodi: 51563Ky solucion siguron efikasitet të lartë të motorrit tuaj të makines duke eliminuar yndyrat, njollat dhe papastërtitë e motorit. Ky pastrues 400 ml është i përshtatshëm për te gjitha llojet e motorëve.

  • Paketimi : 400 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust