Aditiv benzine per injektor, Durance, 250 ml

Kodi: 51542Ky aditiv pastron dhe heq papastertite nga injektorët dhe shkrin mbetjet në sistemin e karburantit. Rivendos konsumin dhe fuqinë motorrike. Ne një cikel te vetem zhbllokon injektorët e bllokuar, duke ndihmuar shpërndarjen e plote te karburantit. Ky solucion normalizon zhurmen e parregullt te motorrit dhe zvogëlon shkarkimet e gazrave. UDHËZIME: Hidheni solucionin me 40/50 litra karburant

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust