Aditiv benzine rrites oktani, Durance, 250 ml

Kodi: 51543Ky aditiv Octane Booster rrit efikasitetin e sistemit të karburantit të automjetit tuaj duke rritur numrin e oktanës me 4 pikë. Ruan dhomën e djegies dhe sistemin e karburantit të pastër, zvogëlon zhurmen e valvulave.

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust