Paste lucidimi ultra gloss wax, Durance, 250 ml

Kodi: 51549Formati i saj është ideale për lucidimin dhe mbrojtjen e bojës, duke krijuar një shtrese mbrojtëse që e mbron nga moti dhe rrezet UV. Ajo nuk përmban lëndë gërryese dhe është veçanërisht e butë ndaj shtresës transparente të lartë të bojës. Ajo zgjat disa herë.

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust