Dispenser letre duarsh me fije 27.5x37.4x14 cm abs

Kodi: 28743Mbajtësia e letrës është një aksesor i rëndësishëm në ambjentin tuaj. ''BulkySoft'' është një mbajtëse letre mjaft e lehtë për t'u montuar dhe përshtatet me lehtësi me të gjitha madhësite standarde të letrës . Materiali përbërës I mbajtëses është ABS i cili ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese. Struktura e mbajtëses montohet në mur duke shtuar stil dhe elegancë në çdo dekor.

  • Lloji artikullit : Dispenser letre
  • Materiali : Plastike ABS
  • Marka : BulkySoft
  • Përmasa : 27.5x37.4x14 cm
  • Ngjyra : E bardhë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust