Dispenser shkume sapuni 12.5x27x11.8 cm abs

Kodi: 28742Mbajtësia e sapunit është një aksesor i rëndësishëm në ambjentin tuaj. ''BulkySoft'është një mbajtëse mjaft e lehtë për t'u montuar dhe përshtatet me lehtësi. Materiali përbërës I mbajtëses është ABS i cili ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese. Struktura e mbajtëses montohet në mur duke shtuar stil dhe elegancë në çdo dekor.

  • Lloji artikullit : Dispenser Sapuni
  • Materiali : Plastike ABS
  • Marka : BulkySoft
  • Përmasa : 12.5x27x11.8 cm
  • Ngjyra : E bardhë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust