Sapun i lëngshëm, "Bulky Soft", për dispender, 1000 ml, trëndafil, 1 copë

Modeli: 28745Shkume me ph neutral sapuni për pastrimin e përditshëm të duarve. Hidraton dhe zbut lekuren me formulen e tij duke siguruar higjenë maksimale. Ideal për dispenserin e shkumes.-Përdorimi: për duart dhe trupin-Dozimi: të gatshëm për t'u përdorur.

  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Profesional, dispenser
  • Kapaciteti : 1000 ml
  • Aroma : Trendafil
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust