Leter higjenike, "Bulky Soft", 100% celuloze, 19.95 m, 4 rolls

Kodi: 28748Letrat higjenike me fije janë ideale për t'u përdorur në tualete me frekuentim të mesëm ose të lartë. Ato ofrojnë më shumë fletë se letrat e zakonshme. Letrat higjenike me fije zgjasin dhe ju kurseni kohë dhe para.

  • Materiali : 100% celuloze
  • Përmasat : 19.95 m
  • Ngjyra : E bardhë
  • Paketimi : 4 roll
  • Trashësia : 3 shtresa
  • Përdorimi : Tualet
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust