Derë e brëndëshme, hapje majtas, 80x205cm, gjerësi kase 15-18cm, ngjyrë panje

Modeli: 31883Ji I lumtur të hapësh derën e shtëpisë tënde. Kjo derë gëzon stil të rafinuar dhe elegancë. Ajo është e stolisur me cilësi të lartë, dhe plot detaje të pasura. Standarti italian dhe risitë e inovacionit janë pasqyruar në sistemin hoje blete , trashësinë e MDF dhe PVC që i bën këto dyer të përkryera dhe të përshtatshme për arkitekturë klasike, tradicionale dhe moderne. Shtepia juaj do te duket e mrekullueshme me deren tone

 • Modeli : Me dizenjo
 • Materiali : HDF&PVC
 • Gjerësia e kasës (cm) : 15-18 cm
 • PVC film(mm) : 0.5-0.8 mm
 • HDF (mm) : 7 mm
 • Ngjyra : Panje
 • Niveli shkelqimit : Mat
 • Tipi : Derë Tamburato
 • Lartësia (cm) : 205 cm
 • Gjerësia (cm) : 80 cm
 • Përmasat hapsirë dritë per montim : 210 x 90 x 15-18 cm
 • Qendra tregtare/Banimi : po
 • Paketimi : Me komponent
 • Aksesorët e përfshirë : Jo
 • Stili : Italian
 • Finitura / lemimi : Mat
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust